April 2014

City of Angels†

7. april 2014 at 18:03 | Fleur. |  theme of the week
"Město v oblacích"
Jakmile jsem si přečetla téma týdne, ihned se mi vybavila jistá myšlenka, s kterou bych se teď s vámi chtěla podělit. Na tomto serveru je spousta blogerů a každý má jinou představu, proto mi dovolte, abych se svou kapkou představivostí také přispěla do moře nápadů.

Nevím, zda tomu u vás bylo stejně, ale toto téma ve mně vyvovalo jistý pocit klidu a míru. Jak tak nad tím ale uvažuji stále víc a víc, napadla mě další myšlenka, tudíž Vám sem postupně napíšu obě. Nyní již přestanu kecat nepodstatné věci a vrhnu se rovnou k tématu.

První věc, která mě napadla, bylo nebe. Ne ovšem jen tak ledajaké, vím, že většině z vás to možná bude připadat jako blbost, avšak 100 lidí, 100 názorů. Chtěla bych jen říct, že nejsem věřící, ale i přesto jsem si představila nebe plné krásných velkých mraků, kde je pouze klid, mír a láska. Nenachází se zde nenávist, předsudky, starosti a ani jiné negativní věci. Zkrátka prostě ráj. Abych řekla pravdu, opravdu netuším, proč mě toto napadlo jako první, třeba mám jen velmi bujnou fantazii a sama bych si přála se do takového prostředí dostat. Moc dobře vím, že jsem tak trochu domýšlivá, ale snění ještě nikdy nikomu neuškodilo, no ne?

OTHER.

7. april 2014 at 16:26 | Fleur.
theme of the week

my art
photos